Gaukite atlygį dalyvaudami tyrimuose
Dalyvauk tyrimuose ir gauk atlygį
DALYVAUDAMI ONLINE TYRIMUOSE

APMOKAMOS APKLAUSOS 

DALYVAUKITE ONLINE TYRIMUOSE!

Jums suteikiama galimybė išreiškiant savo nuomonę įtakoti rinkos sprendimus, koreguoti kuriamus ar jau sukurtus produktus bei paslaugas, tobulinti aplinką, kurioje gyvename..

Tai galimybė gauti atlygį.

DALINSIMĖS UŽDARBIU SU SAVO RESPONDENTAIS. Už kiekvieną užpildytą apmokamos apklausos anketą, priklausomai nuo jos trukmės ir sudėtingumo, Jūsų sąskaita pasipildys nuo 0,20 Eur iki 2,00 Eur. Surinkę 10 Eur ar daugiau, savo taškus galėsite iškeisti į įvairius dovanų čekius.

Registruokis gauk atlygį

 

Tai nuomonės reiškimas visiškai anonimiškai

Tai visiškai saugus ir konfidencialus būdas reikšti savo nuomonę apklausose - visi duomenys apie respondentą naudojami tik apibendrintai duomenų analizei griežtai laikantis ESOMAR tyrėjų etikos kodekso. Jūsų kontaktai nebus naudojami reklaminės informacijos platinimui.

 

Užsiregistravę Jūs galite gauti kvietimą į tyrimą tiek iš „Spinter tyrimų", tiek iš kitų tyrimų bendrovių per tarptautinę CINT platformą (plačiau www.cint.com).

 

Taisykles rasite čia, o dažniausiai užduodamus klausimus - čia. Iškilo klausimų? info@spinter.lt

 

Platesnę informaciją apie įmonę rasite skyrelyje „Kontaktai"

Tvarkome Jūsų duomenis atsakingai. Su mūsų asmens duomenų tvarkymo politika galite susipažinti čia.


Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU